Wiercenie studni głębinowych, odwierty pionowe, badania geologiczne terenu, wiercenia dokumentacyjne, rozpoznawcze, sondowania terenu
Wiertnica URB 2.5 A


  Jesteśmy zakładem działającym w oparciu o prawo górnicze i geologiczne, posiadamy stosowne uprawnienia i zatwierdzenia wynikające z tego prawa.
  Posiadając stosowne uprawnienia, Urząd Górniczy zezwala nam wykonywać wszelkiego rodzaju prace wiertniczne także na terenach górniczych.

  Zakład nasz istnieje na rynku już kilkanaście lat dzięki czemu może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w branży wiertniczej.

  Dysponujemy wiertnicami zamontowanymi na podwoziach ciężkich samochodów terenowych, są to zarówno wiertnice hydrauliczne do wiercenia metodą na sucho (szapy, szlamówki, szneki) jak i także wiertnicami do wierceń obrotowych na płuczkę wodną (gryzery, rdzeniówki).

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Częstochowie i większość naszych prac wiertniczych odbywa się na terenie Polski południowej: województwo śląskie ale także i województwa ościenne.

  Z naszych prac korzystają zarówno duże firmy jak i również osoby prywatne.
  Najczęściej wykonujemy prace polegające na wierceniu studni głębinowych dla zapewnienia zaopatrzenia w czystą wodę zarówno dla firm i zakładów przemysłowych jak i również dla osób prywatnych pragnących mieć stały i nieograniczony dostęp do bieżącej wody np.: studnie wody pitnej dla domków jednorodzinnych, studnie na działce itp.
  Liczne są także prace polegające na rozpoznaniu geologicznym gruntu pod przyszłą inwestycje budowlaną, np.: domki jednorodzinne, rozbudowa hal produkcyjnych, budowa mostów, a także rozpoznanie geologiczne dla kopalń w poszukiwaniu nowych złóż surowców mineralnych.

  Więcej informacji o naszych pracach wiertniczych znajdziesz w naszej ofercie.

Zadzwoń do nas 603 090 872
Wiertnica ŁBU
Wszelkie prawa zastrzeżone